Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Arama Kutucugu

Yükleniyor...

Markalar


25 Aralık 2011 Pazar

Sanal günlüğüm bu olacak sanırım :))

Geçenlerde sitesinde benden övgüyle bahseden arkadaşım Mıtri'ye teşekkür etmiştim burdan.Az önce yeni bişey keşfettim,blogunu bizlere açmış,nasıl mı? :) Üye oluyorsunuz ve siz de blogda yazar olabiliyorsunuz :) Bu benim çok hoşuma gitti,hemen üye oldum :)) Özi'nin "makyaj" böcesi olduğu için blogum,konu dışı şeyleri artık prada paylaşacağım,buraya da link gönderirim heralde :)) Çok sevdim ben bu işi,sizi de bekleriz ;)) Mıtri'ye teşekkürlerimi sunuyorum :)


Bu da siteden minik bi görüntü :)) 


www.internetdeposu.org3 yorum:

  1. Özi'ye desteği için çok ama çok teşekkür ederim. Sitemizde her türlü paylaşımda bulunabilirsiniz. Sadece küçük bir onay mekanizmamız mevcut. E zaten içeriğinizde sorun yoksa hemen sitede yer alacaktır :D

    YanıtlaSil
  2. destek değil ki bu :)) İçimden geldi :)) Başarılar diliyorum,tüm böcelerimi de bekliyorum.Fethedelim bu siteyi hahahahah :))

    YanıtlaSil
  3. canım bende mimin var haberin olsun

    YanıtlaSil

GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM :))
Yorumlarınız benim için çok kıymetli...
Yazın...
Ama yapıcı eleştiriler,beğeniler olsun...
Hakaret,küfür vb tarzda yorumlarınıza yer vermeyeceğim.
Bloguma üye olmayan arkadaşlarımın da yorumlarını bekliyorum.
Hesap seçin kısmında ANONİMi seçmeniz yeterli..
İsimleri yanına yazarsanız çok memnun olurum..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Bu blogda bulunan fotoğraflar,yorumlar aksi belirtilmedikçe kendi kişisel yorumumdur ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu dahilinde Özinin Makyaj Böcesi'ne aittir.Sahip olduklarım dışındaki medya içerikleri ve yorumlar mutlaka kaynak belirterek kullanılır.İçerikler,yalnızca eser sahibinin izni ve kaynak olarak ozininmakyajbocesi.com adresine link verilmesi şartıyla kullanılabilir. Aksi taktirde hakkınızda hukuki işlem başlatılacaktır.Bilginize..
evod fiber freaks elektronik sigara satış e sigara satış al fakher tütün kaçak çay layalina çay